Aktuality

Nulové zřizovací náklady

Za připojení do naší internetové sítě klasickým způsobem (tzn. Anténa, kabel k anténě a wifi router, a nastavení * PC, notebooku, tabletu k síti) si naše firma neúčtuje žádný poplatek ani zřizovací ani aktivační. Instalované zařízení je, ale stále majetkem naší firmy je v tzv, pronajmu a při skončení smluvního vztahu  bude požadováno zpět. klient se pouze zavazuje podpisem smlouvy na 24 měsíců. Jedinými náklady jsou pro klienta pouze měsíční paušální poplatky dle našich tarifů.

Testovací provoz - internet na zkoušku

Naše firma jako jediná zavádí možnost zkušebního režimu. Tzn. Po instalování a připojení k naší síti máte možnost (min. po dobu jednoho týdne, nejdéle však jednoho měsíce) zdarma využít zkušební dobu, během této zkušební doby můžete kdykoliv ukončit a odstoupit od jakéhokoliv případného podpisu smlouvy aniž by vám vznikal jakýkoliv finanční náklad a závazek vůči naší firmě. Naše zařízení si demontujeme a uvedeme do původního stavu. Až pak je s Vámi sepsána případná závazná smlouva.

Přechod do pásma 5Ghz

Pokud je Vaše stávající internetová přípojka v pásmu 2,4GHz, doporučovali bychom Vám zvážit přestavbu přípojky do modernějšího pásma 5GHz, kde budeme moci nabídnout vyšší rychlost i lepší stabilitu Internetu.

Optický internet až k Vám domů

Připojte se rychlostí světla - přes optickou síť EtronNET a získejte 3 měsíce ZDARMA a bezkonkurenčně nejrychlejší internet v regionu (stažení 1 CD tj. 650Mb dat do jedné minuty!!!). Jsme jedinou firmou v regionu nabízející „čistý“ optický internet tzn. Optika přímo z páteřní sítě – NIXu  až do vašeho domu, bez zbytečných náhražkových bezdrátových spojů způsobujících zpomalení a zhoršení parametrů internetu, degradující parametry optických spojů na úroveň obyčejného připojení klasickým způsobem, tak jako je tomu u jiných konkurenčních firem. 

Společná připojení pro 3 a více klientů

Pokud bydlíte v rodinném domě se třemi nebo více domácnostmi, nebo bydlíte v bytovém domě a máte možnost vzájemné domluvy  více účastníků, získejte internet za akční cenu 200,- s DPH. Díky připojení přes jedno klientské zařízení. Za tuto cenu získáte internet s rychlostí nad 20Mb/s (dle lokality 20-100Mb/s) včetně všech námi poskytovaných služeb IPTV a Timeshift 30 hodin zpětného sledování a 40 hodin nahrávání.

Logo Etron

Komenského 100/6
766 01 Valašské Klobouky

kontakt:

provozní doba:

576 013 430 Pondělí - Pátek
576 013 100 09:00 - 16:00
   
IČO: 64324931 DIČ:CZ6703031346

zapsáno u živnostenského úřadu ve Valašských Kloboukách. Č.J ŽÚ-V/5/05/F EV.Č 370505-3010